Текущее время: 28 мар 2024 13:50


Часовой пояс: UTC + 4 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Българска работа
СообщениеДобавлено: 20 фев 2016 19:54 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 май 2011 14:03
Сообщения: 32
Город: София
Хубава работа, ама българска...
Колеги, в началото, когато се появи българската част на форума бях много щастлив от факта, че и ние си имаме място под слънцето, където да си помагаме, да споделяме опит, да си уговаряме срещи и т.н. Почти всеки път, когато посещавам общия форум, влизам и тук, за да видя какво се случва по българските земи, ама нейсе! Тук активност няма :( . Имам теории защо е така, ама никак не ми се иска да съм прав относно отборния дух на нацията ни, иначе и незрящ ще забележи, че никакъв го няма. Та апелът ми е - за да има смисъл нашия раздел, нека да бъдем по-активни, по колегиялни по-..... .
Нека отборния руски дух да се пренесе и при нас и да променим нещата. Убеден съм, че не боли.
Поздрави от дъждовна София.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Българска работа
СообщениеДобавлено: 23 фев 2016 11:30 
Не в сети

Зарегистрирован: 06 мар 2011 21:40
Сообщения: 25
Город: Plovdiv
bajno,аз съм на абсолютно същото мнение за голямо съжаление.И аз много се зарадвах в началото на тази секция ,като искрено се надявах да по-различна от останалите български форуми където най-вече участниците във форума се стремят да ти покажат колко си тъп.Искам все пак да изкажа голяма благодарност на Pavel Panchev,който има желание и знания да помогне.Имам един "градски" във форума(нарочно не му пиша името),който когато съм пускал тема винаги ми е спамил темата с идеята да ми покаже колко съм неук и да се изтъкне той колко много знае.За съжаление това е реалността...


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Българска работа
СообщениеДобавлено: 24 фев 2016 15:35 
Аватара пользователя
Не в сети

Зарегистрирован: 16 янв 2009 15:41
Сообщения: 152
Откуда: Варна, България
Город: Варна
Типично по Български ...
Разделът не е създаден с цел само и единствено ние да пишем вътре, а с цел да се привлече вниманието на потребителите към форума с линк от външни сайтове и реклама. Уви Българският манталитет да се опитваме сами да поправим всичко или да повярваме в измамата "ребол" няма как да се промени. По стечение на обстоятелствата не мога да си вдигна главата от работа, като съм оставил форума на по-задно място, а също така и проекта с рекламирането. Винаги съм се опитвал да помогна колкото и да съм зает, но понякога това става с закъснение и се губи смисъла :(
Никой никого не е спирал, нито е забранявал да създава тема или да задава въпроси тук във форума. Причината за ниската активност главно е във самите нас и идиотски насадената простотия "конкуренция и страх от нея: Аз съм велик и други няма! Ако има то те не трябва да знаят колко аз знам! Дори да ме помолят за помощ няма да им помогна - те са ми конкуренти!!!"....
Отговорно заявявам: Който се смята за моя конкуренция или за по-добър от мен, да дойде да изпием по едно две, да обсъдим проблема и да видим какво ще излезе. Не съм и нетвърдя, че съм добър в работата си, а че с помощ от други колеги успявам за което винаги съм бил благодарен и съответно в обратна посока съм се стремил да оказвам помощ. И да повторя: каня всеки който се смята за конкурент да ме посети(данни как да направите това може да намерите на форума)

_________________
Ремонт на лаптопи и Apple продукти без значение от сложността на повредата. Спешен ремонт до 36 часа.
skype: ice_flames


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 


Часовой пояс: UTC + 4 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Bing [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB