Текущее время: 28 мар 2024 14:26


Часовой пояс: UTC + 4 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Българска работа
СообщениеДобавлено: 20 фев 2016 19:54 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 май 2011 14:03
Сообщения: 32
Город: София
Хубава работа, ама българска...
Колеги, в началото, когато се появи българската част на форума бях много щастлив от факта, че и ние си имаме място под слънцето, където да си помагаме, да споделяме опит, да си уговаряме срещи и т.н. Почти всеки път, когато посещавам общия форум, влизам и тук, за да видя какво се случва по българските земи, ама нейсе! Тук активност няма :( . Имам теории защо е така, ама никак не ми се иска да съм прав относно отборния дух на нацията ни, иначе и незрящ ще забележи, че никакъв го няма. Та апелът ми е - за да има смисъл нашия раздел, нека да бъдем по-активни, по колегиялни по-..... .
Нека отборния руски дух да се пренесе и при нас и да променим нещата. Убеден съм, че не боли.
Поздрави от дъждовна София.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Българска работа
СообщениеДобавлено: 23 фев 2016 11:30 
Не в сети

Зарегистрирован: 06 мар 2011 21:40
Сообщения: 25
Город: Plovdiv
bajno,аз съм на абсолютно същото мнение за голямо съжаление.И аз много се зарадвах в началото на тази секция ,като искрено се надявах да по-различна от останалите български форуми където най-вече участниците във форума се стремят да ти покажат колко си тъп.Искам все пак да изкажа голяма благодарност на Pavel Panchev,който има желание и знания да помогне.Имам един "градски" във форума(нарочно не му пиша името),който когато съм пускал тема винаги ми е спамил темата с идеята да ми покаже колко съм неук и да се изтъкне той колко много знае.За съжаление това е реалността...


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Българска работа
СообщениеДобавлено: 24 фев 2016 15:35 
Аватара пользователя
Не в сети

Зарегистрирован: 16 янв 2009 15:41
Сообщения: 152
Откуда: Варна, България
Город: Варна
Типично по Български ...
Разделът не е създаден с цел само и единствено ние да пишем вътре, а с цел да се привлече вниманието на потребителите към форума с линк от външни сайтове и реклама. Уви Българският манталитет да се опитваме сами да поправим всичко или да повярваме в измамата "ребол" няма как да се промени. По стечение на обстоятелствата не мога да си вдигна главата от работа, като съм оставил форума на по-задно място, а също така и проекта с рекламирането. Винаги съм се опитвал да помогна колкото и да съм зает, но понякога това става с закъснение и се губи смисъла :(
Никой никого не е спирал, нито е забранявал да създава тема или да задава въпроси тук във форума. Причината за ниската активност главно е във самите нас и идиотски насадената простотия "конкуренция и страх от нея: Аз съм велик и други няма! Ако има то те не трябва да знаят колко аз знам! Дори да ме помолят за помощ няма да им помогна - те са ми конкуренти!!!"....
Отговорно заявявам: Който се смята за моя конкуренция или за по-добър от мен, да дойде да изпием по едно две, да обсъдим проблема и да видим какво ще излезе. Не съм и нетвърдя, че съм добър в работата си, а че с помощ от други колеги успявам за което винаги съм бил благодарен и съответно в обратна посока съм се стремил да оказвам помощ. И да повторя: каня всеки който се смята за конкурент да ме посети(данни как да направите това може да намерите на форума)

_________________
Ремонт на лаптопи и Apple продукти без значение от сложността на повредата. Спешен ремонт до 36 часа.
skype: ice_flames


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 


Часовой пояс: UTC + 4 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: AleksGen, Bing [Bot], Google [Bot], Mail.ru [Bot], maximka163, Platen4ik, ppalex2, Romik, Yandex [Bot], yuyu, Поликатус Константин


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB